درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید
Image

درباره ما و کار ما بیشتر بدانید

هیئت سه نفره از شرکت شیمی فلز الوند با برنامه ریزی قبلی در شصت و دومین اجلاس سالیانه انجمن نسوز اروپا که ۲۵و۲۶ سپتامبر ۲۰۱۹ در اخن آلمان برگزار گردید ، شرکت نمودند .
دراین اجلاس طی جلسات خصوص با رئیس انجمن نسوز اروپا  ومدیران بخش های ۴گانه انجمن با ارائه محصولات تولیدی شرکت مخصوصا کامپوزیت جدید، در خصوص نحوه همکاری های این شرکت با انجمن نسوز اروپا مذاکره نمودند.
کامپوزیت تولیدی این شرکت مورد تقدیر و تحسین قرارگرفت واز سوی آنان اظهار شد که چنین کامپوزیت در جهان تا این تاریخ مشاهده نشده است،همچنین طرفین برای ساخت کامپوزیت های جدید اعلام همکاری نمودند.
از غرفه های نمایشگاه جنبی اجلاس نیز بازدید ودر خصوص این کامپوزیت با آنان نیز صحبت شد که مورد تحسین واقع شد وانان نیز همگی از وجود چنین کامپوزیتی اظهار بی اطلاعی نمودند.

چشم انداز و صحبت مدیرعامل


مهندس جمشیدی

مهندس جمشیدی

مدیرعامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای

گروه های تولیدی دیگر

تولید کننده پرلیت منبسط شده
وب سایت کاسپین پرلیت
تولید کننده محصولات عایق و نسوز
وبسایت RP